Hakkımızda

Hakkımızda


            Üç Kardeşler İnşaat Kerestecilik Kırtasiye ve Ticaret Limited Şirketi olarak 1993 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, şirketin kurucu ortakları Yusuf YILMAZ, Mehmet Ali YILMAZ ve Salih Zeki YILMAZ 'dır. 2004 yılı ve sonrası itibari ile şirket aktif faaliyetlerine artık Kocaeli'nde devam etmekte olup, yine aynı yıla bağlı olarak şirket ortakları arasına Zeki KALYONCU dahil olmuşturKuruluş amacı olarak ve ilerleyen yıllarda da girmiş olduğu sektörde, ahşap sandık ambalajları ve benzer türev ürünleri olan ahşap palet, marin kontraplak sandık, menteşeli sandık, katlanabilir özelliğe sahip olan katlanır sandık vb. ürünlerin üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir. Üç Kardeşler Ahşap Ambalaj Entegre Sanayi olarak bulunmuş olduğu ahşap ambalaj sektöründe de ürünlerini her zaman mevcut standartların çok üstünde değerlere sahip özelliklerde üretim yapmayı kendisine prensip edinmiştir. Kaliteli ve sürekli üretmek şirketimizin misyonu olmuştur.

            Üretim alanımız 5000 m² açık 4000m² kapalı alanda olmak üzere toplam 9000m²dir. Fabrika entegrasyonumuz tomruk biçim hattı ve üretim hattı olmak üzere 2 hat üzerinde yapılmaktadır.

            Makina parkurumuz tam otomatik ve ileri işleme standartlarına uygun olarak oluşturulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini temel prensiplerinin en önemli maddesi olarak gören firmamız bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir.

            Hem yurtiçi hem de yurtdışı nakliyelerde büyük firmaların tek tercihi olan firmamız ISPM-15 standartlarını sektörde en iyi şekilde uygulayan firmaların başında gelmektedir.