Hakkımızda

Hakkımızda


            Üç Kardeşler İnşaat Kerestecilik Ltd. Şti. 1993 yılında Yusuf YILMAZ Mehmet Ali YILMAZ ve Salih Zeki YILMAZ tarafından kurulmuştur. 2004 yılı itibari ile Zeki KALYONCU 'da şirket ortağı olmuştur. Kuruluş amacı olarak girmiş olduğu sektörde, ahşap palet, ahşap sandık, marin kontrplak sandık ve menteşeli sandık üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir. Üç Kardeşler bulunmuş olduğu sektörde ürünlerini her zaman mevcut standartların çok üstünde değerlere sahip özelliklerde üretim yapmayı kendisine prensip edinmiştir. Kaliteli ve sürekli üretmek şirketimizin misyonu olmuştur.

            Üretim alanımız 5000 m² açık 4000m² kapalı alanda olmak üzere toplam 9000m²dir. Fabrika entegrasyonumuz tomruk biçim hattı ve üretim hattı olmak üzere 2 hat üzerinde yapılmaktadır.

            Makina parkurumuz tam otomatik ve ileri işleme standartlarına uygun olarak oluşturulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini temel prensiplerinin en önemli maddesi olarak gören firmamız bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir.

            Hem yurtiçi hem de yurtdışı nakliyelerde büyük firmaların tek tercihi olan firmamız ISPM 15 standartlarını sektörde en iyi şekilde uygulayan firmaların başında gelmektedir.